ОБЛЕКА КОЈА НИКОГАШ НЕ ИЗЛЕГУВА ОД МОДА

Класични шик парчиња на облека,се исплатлива инвестиција и сите години ќе имате загарантирана трендовска облека,која ќе ја спасат секоја ваша комбинација и ќе и дадат права доза на елеганција и женственост.
Ако во скоро време планирате шопинг нема да се пожалите воопшто, ако се одлучите за некои од овие елегантни парчиња кои никогаш не го губат својот тренд.

Бел џемпер
Идеален е за оваа сезона, бел танок џемпер кој прекрасно ќе се искомбинира во секој аутфит, а поради својот суптилен изглед секогаш во фокус ќе ги стави другите комбинации кои ги носите, и така никој нема да ви замери баш што сте се одлучиле да го носите овој џемпер.

Сако
Ако не сте големи љубители на долги црни сако, нема да погрешите ако се одлучите ѕа некој што има неутрална боја,како на пример,црвена,крем боја. Сако на вашата комбинација дава доза на елеганција па можете и да облечете и обична маица и фармерки,и после тоа веќе имате спремен изглед за работен состанок.

Класичен капут
Било да се работи за обичен или волнен капут, ова е прекасно парче кое можете да го носите многу години и при тоа нема да го одвоите и дури тогаш кога се работи за некои свечености. Има голема привлечност и елеганција и неговата мода никогаш нема да биде изгубена.

Елегантни црни пантолони.
Кога ќе ги пронајдете вашите наомилени пантолони,ни во ниеден момент нема да размислувате што да облечете во некоја изненадена свечена прилика. Но, освен на свечени значајности овие пантолони се комбинираат и уз дневните комбинации. секогаш ќе имате спремен изглед и атракција.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *